INTERIM MANAGER CFO

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces"

HENRY FORD

 Często nieco mniejsze spółki (o mniejszych możliwościach finansowych a dużym potencjale) nie mogą niestety pozwolić sobie na zatrudnienie odpowiedniego specjalisty posiadającego wiedzę i doświadczeni zawodowe po to by wspomóc spółkę w jej efektywniejszym rozwoju.

Zaangażowanie Dyrektora Finansowego, Dyrektora ds. Analiza i Ryzyka czy Kontrolera Finansowego niesie za sobą dość duży wydatek.

Z drugiej strony osoby takie bazując na narzędziach nowoczesnego controllingu potrafią w znaczny sposób zoptymalizować działanie spółki, poprawić jej wydajność ekonomiczną i dostarczyć wskazówek na dalszy jej rozwój.

Interim manager w oparciu zatrudnienie na godziny najczęściej realizuje te same zadania co zatrudniony dyrektor finansowy z tą dodatkową przewagą, że patrzy na spółkę z zewnętrz i aby ją lepiej poznać najczęściej skupia się na ocenie aktualnej sytuacji finansowej spółki i przyszłości jednocześnie patrząc na jej dotychczasową sytuację.

adult-aged-blur-834863.jpg

JEŚLI POTRZEBUJESZ:

 

 

T

to oznacza, ŻE:

BYĆ MOŻE TO MY WŁAŚNIE JESTEŚMY ODPOWIEDNIM ROZWIĄZANIEM

POZOSTAŁE usługi:


BIURO RACHUNKOWE

CONTROLLING I ANALIZY

DORADZTWO STRATEGICZNE

Zobacz pozostałe nasze usługi i dowiedz się jak dużo korzyści możesz osiągnąć decydując się na współpracę z nami

KPI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rysia 1A, kod pocztowy 53-656, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000844368, NIP: 895-221-83-60, REGON: 386217447