O nAs -
czyli wszystko o KPI

Nasza misja i wartości

         Przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka. Dodatkowo budowana na zaufaniu, wsparciu i wzajemnej pozytywnej motywacji działa jak wzajemne spoiwo łącząc i nadając kierunek naszego działa, będąc jednocześnie punktem odniesienia przy podejmowaniu decyzji.

        Wierzymy również, że współpraca na poziomie biznesowym z naszymi Klientami w oparciu o te wartości może przyczynić się do obopólnego długoterminowego rozwoju – pracujemy dla Was i z Wami.

        Dlatego też staramy się uważnie słuchać potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, wspólnie wyznaczać strategiczne cele i realizować je z pasją i zaangażowaniem.
Widzimy jak wiele mały i średnich firm stara się budować swoją markę i pozycję na rynku. Dlatego naszą główną misją jest pomoc w możliwie najszybszym i najbezpieczniejszym sposobie osiągnięcia odpowiedniej i satysfakcjonującej pozycji przez Klienta.

 

Twoje korzyści ze współpracy

Bo naszym jedynym pracodawcą jest Klient dlatego skupiamy się na kilku ważnych aspektach:

  • jakości i rzetelności – gdyż każdy z projektów realizują i nadzorują osobiście właściciele spółki podpisując się pod nim swoim nazwiskiem 
  • transparentności – uczciwie się rozliczamy i otwarcie mówimy co potrafimy zrobić sami a co wymaga wsparcia od naszych partnerów
  • kilkunastoletnie doświadczenie na rynku pracy – dzięki czemu mogliśmy dobrze poznać jak rozwijają się i funkcjonują różne spółki, jak wyglądały ich procesy transformacji, z czym musiały się mierzyć każdego dnia i w jaki sposób sobie z tym radziły
  • indywidualne i elastyczne podejście – choć spółki mogą wydawać się bardzo do podobno to jednak każdy projekt jest nieco inny, wymaga osobnego poznania klienta, jego potrzeb i oczekiwań dlatego najpierw słuchamy, rozmawiamy i proponujemy rozwiązania by później wspólnie osiągać postawiony przed nami i klientem cel
  • sukces i zadowolenie klienta naszym priorytetem – to jeden z fundamentów naszego działania ponieważ w ten sposób udowadniamy, że powierzone nam zadanie spełniło oczekiwania klienta
  • chcemy rozwijać się razem z wami – pomimo naszej wiedzy i doświadczenia nadal zauważamy, że każdy nowy klient ma w sobie coś unikalnego co czyni go wyjątkowym w naszym portfolio.

NASZ ZESPÓŁ

Każda osoba posiada kilkanaście lat doświadczenia w swojej branży. Więc twoje interesy będą bezpieczne.

PI4A0399

Łukasz
Kulka

PI4A0404

Jakub
Iwanów

PI4A0400

Yuliia
Honcharenko

Łukasz Kulka

WSPÓŁWŁAŚCICIEL – PREZES ZARZĄDU KPI

Email

Lukasz@kpi-group.pl

Odpowiedzialny za obszar prawny, relacje biznesowe, wdrażanie projektów i nadzór finansowy. Doświadczenie zdobywał w branżach finansowych i usługowych. Podczas wieloletniej kariery zasiadał w zarządach i radach nadzorczych spółek finansowych oraz banków w Polsce, Białorusi i na Ukrainie.  Przeprowadzał restrukturyzacje  i likwidacje spółek.

Tworzy i wspomaga w obsłudze finansowej spółki w Polsce, Europie, Azji oraz USA.

Jednym z większych sukcesów było bezpośrednie nadzorowanie i kreowanie strategią rozwoju jednego z banków na Białorusi zwiększając zysk z 5 mln do 48 mln PLN a wartość aktywów z 98 mln do 980 mln w okresie 4 lat.

Największym atutem jest wiara w sukces i rzetelne, merytoryczne podejście do stawianych wyzwań.

 

Prywatnie uwielbia żeglarstwo, piesze wycieczki górskie i programowanie.

Jakub Iwanów

WSPÓŁWŁAŚCICIEL – CZŁONEK ZARZĄDU KPI

Email

Jakub@kpi-group.pl

Odpowiedzialny za obszar marketingu, controllingu i raportowania zarządczego. Doświadczenie zdobywał zarówno w branży usługowej jak i produkcyjnej.

Obecnie wspomaga klientów w procesie wdrażania i rozwijania controllingu, analiz operacyjnych i finansowych wraz raportowaniem i budżetowaniem krótko- i długoterminowym na potrzeby zarządów spółek i ich właścicieli.

Dużą uwagę przywiązuje do jakości wykonywanej pracy, terminowości a przede wszystkim efektu jaki ma przynieść odbiorcom.

Z sukcesem wdrażał narzędzia do raportowania danych przyśpieszając czas procesu dystrybucji o ponad 50% jednocześnie wzbogacając raporty o dodatkowe informacje.

Jego atutem jest kreatywność i umiejętność znajdowania rozwiązań.

 

Prywatnie amatorsko gra w piłkę nożną

Piotr Pezda

WSPÓŁWŁAŚCICIEL – CZŁONEK ZARZĄDU KPI

Email

Piotr@kpi-group.pl

Odpowiedzialny za obszar automatyzacji procesów, obszar IT i analizy ryzyka. Doświadczenie zdobywał w branżach windykacyjnych i finansowych zarządzając departamentami analiz i ryzyka (w tym jednej z największych spółek w Polsce zajmującej się wierzytelnościami). Członek komitetów sterujących procesami zakupów oprogramowania oraz wycen inwestycyjnych.

Senior Data Scientist z udokumentowaną metryką praktycznych wdrożeń, ulubione technologie: konwolucyjne sieci neuronowe, Python, R, TSQL.

Atutem Piotra jest synteza silnego analitycznego spojrzenia oraz zrozumienia otoczenia biznesowego projektu.

 

Prywatnie uwielbia szachy (ranking 2151), motocykle oraz sporty walki (boks, kickboksing).

Yuliia Honcharenko

Księgowa

Email

yuliia@kpi-group.pl

Odpowiedzialna za prowadzenie spraw księgowych i kadrowych
Doświadczanie zdobywała pracując na Ukrainie w Chersoniu i Kijowie, m.in w firmach związanych z sektorem finansowym i budżetowym. Prowadziła również własną działalności gospodarczą.
Prywatnie lubi piesze wycieczki górskie i wyjazdy nad ciepłe morza.

Nie czekaj!
TO proste

KPI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rysia 1A, kod pocztowy 53-656, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000844368, NIP: 895-221-83-60, REGON: 386217447